MINIKURZUSOK

2,5 hónapos vagy annál idősebb kutyáddal válassz a tematikus minikurzusok közül! Kattints a témára ami éppen foglalkoztat!

A Kutya Tanítása Erőszak- és Büntetésmentesen Tudástár

A kutya szimat képességére alapozó 90 perces minikurzus, a kutya természetesen nyugodt mentális állapotának eléréséért, erőszak- és büntetésmentesen.

Kezdd egy relaxáló közös gyakorlással megtapasztalni az együttműködést a jelen pillanatban!
Ihlette
: a belső erőforrás keresése a kutya tanításában és az egyensúlyozás a kutya testi-lelki és mentális folyamataiban

A SzimatONline - a virtuális kutyaiskola 100% erőszak- és büntetésmentes tanulást biztosít számodra a kutyáddal együtt.

A minikurzusok feladatai tudatosan összeállított gyakorlatok, a tudományos kutatások eredményeit is figyelembe véve. A jelenét és a tudatosság jegyében, erőszak- és büntetésmentes kutyaoktatási technikákkal.

A minikurzusok kutyás gazdiknak készültek, képesítést nem adnak. Ha képzést keresel kattints a KUTYAOKTATÓ KÉPZÉS -re a menüben.