#behíváskihívás minikurzus

Hogyan tudod megtanítani a kutyádnak a behívást?
Hogyan tudod neki megtanítani a “GYERE” szót, úgy hogy meg is értse annak jelentését? Hogyan tudod felépíteni a kutyád motivációját, hogy kérésedre menjen is vissza hozzád? Hogyan tudod a behívás tanítását a mindennapokba tudatosan beépíteni?

JÓ HELYEN JÁRSZ! TANULD VELÜNK A BEHÍVÁST!

A behíváskihívás minikurzus 14 napon keresztül segít Téged:

#behíváskihívás, hogy behívás tanítása a kutyádnak, ne legyen többé kihívás a számodra

Ezen a minikurzuson az alapoktól kezdve, a motiváció felépítéséig, ismerkedhetsz meg azzal, hogy milyen lépések bújnak meg, a “GYERE” szó tanítása mögött. Így akár kezdőként is tudsz csatlakozni, de akkor is, ha már tanultad kutyusoddal a behívást, és szeretnél 14 napot rászánni az ismétlésre, fókuszáltan jelen lenni és tudatosan tanítani a kutyádat.

MILYEN ÉLETKORÚ KUTYÁVAL ÉRDEMES CSATLAKOZNOM?

A #behíváskihívás minikurzusra

HOGYAN ZAJLIK?

A #behíváskihívás feladatai

fejlesztik a kutyád mentális képességeit, növelik a koncentrációját, és egyértelművé teszik számára, mit is jelent a “GYERE” szó, maga a behívás.

Számodra pedig a napi fókuszfeladatok  adnak kapaszkodót,  és a mindennapokba könnyedén beépíthető tudást,  minőségi időt a kutyáddal.
A magyarázatokban egy- két kutyaetológiai fogalommal is találkozhatsz, kizárólag hétköznapi nyelven és gyakorlatok szintjén, hogy tiszta képet kapj arról, hogy mit és miért tanítunk.

Mielőtt jelentkezel a #behíváskihívás minikurzusra:

A #behíváskihívás minikurzuson a “GYERE” szó tanítását és emögött rejlő lépéseket tanulod meg.
ontos tudnod, hogy a behívás tanításával nem tudsz minden problémát megoldani.

Ha csak azért jelentkeznél mert
semmi mást nem szeretnél megtanítani a kutyádnak, csak azt hogy mindig jöjjön vissza hozzád, amikor hívod őt: ebben az esetben ne jelentkezz erre a minikurzusra, mert nem fog megoldást nyújtani a számodra ez a 14 nap.

Ha az a célod, hogy a kutyádnak megtanítsd, hogyan tudja a figyelmét minden helyzetben Rád koncentrálni, és akár szimatolás közben is meghallja amit kérsz tőle, az alábbi lehetőségek közül válassz:
1. önállóan szeretnél tanulni, akkor kezdd
SzimatONline tanfolyamon a tanulást, majd folytasd a rá épülő két másik tanfolyammal a tanulást (összességében mindez minimum 5 hónap következetes tanulást igényel!)
2. online csoportos vezetett alkalmakon is tanulhatsz
, ekkor a Tiltás pozitívan START tanfolyamra jelentkezz!

3. Amennyiben egyénre szabott tanulást keresel, első körben jelentkezz  egy konzultációs alkalomra!

Mennyibe kerül a #behíváskihívás minikurzus?

#behíváskihívás

A #behíváskihívás online minikurzus ára:

13.300HUF

MIT ÉRDEMES MÉG TUDNOM?

A SzimatONline - virtualiskutyaiskola.hu 100% erőszakmentes- és büntetésmentes kutyaoktatást biztosít számodra.