fbpx

Ajándékozz élményt

kutyás Szerettednek vagy a Kutyádnak.​

Válaszd ajándékutalványunkat és lepd meg életre szóló élménnyel kutyás Szerettedet vagy a Kutyádat a SzimatONline tanfolyammal. 

Ideális választás születésnapra, évfordulóra, ünnepekre egyaránt. 

AJÁNDÉKUTALVÁNY - SzimatONline tanfolyam

38.480 HUF

Az ajándékutalvány értéke megegyezik a SzimatONline tanfolyam mindenkori árával. Az ajándékutalvány kizárólag a SzimatONline tanfolyamra váltható be, ami egy szagminta megkeresésének tanításán vezeti végig gazdit és kutyát együtt, lépésről lépésre gyakorlatokkal.  4 hét alatt, a tanfolyam végére a gazdi- kutya páros egy vidám közös aktivitással gazdagodik, mely a mindennapi kutyás életet színesíti. Bővebben a SzimatONline tanfolyamról: kattints ide. Az ajándékutalvány a megvásárlását követően e-mailben kerül kiküldésre egy egyedi kuponkóddal együtt. Az ajándékozott személy az ajándékutalványt egyszeri alkalommal a vásárlástól számított egy éven belül tudja beváltani. 

Az oldal tartalmának másolása tilos!