Tanfolyamok

_
Ha a kutyád teljes figyelmét és együttműködését szeretnéd elérni, akkor 6 hónapos vagy annál idősebb kutyáddal kezdd el járni a Szimatolás Útjának első állomását!

1. állomás

SzimatONline tanfolyam

A kutya szimat képességét fejlesztő 4 hetes tanfolyam a fókuszált figyelemért, a kölcsönös kommunikációért és a “kutatás” biztonságos játékban megéléséért.

Kezdd egy vidám közös aktivitással felépíteni az együttműködést!
Ihlette
: mozgalmasan dinamikus budapesti kutyás élet és a természet ritmusa közötti egyensúly megtalálása

A SzimatONline- a virtuális kutyaiskola 100% erőszak- és büntetésmentes tanulást biztosít számodra a kutyáddal együtt.

A tanfolyamok feladatai tudatosan összeállított gyakorlatok, a tudományos kutatások eredményeit is figyelembe véve. A jelenlét és a tudatosság jegyében, erőszak- és büntetésmentes kutyaoktatási technikákkal.

A tanfolyamok kutyás gazdiknak készültek, képesítést nem adnak. Ha képzést keresel kattints a KUTYAOKTATÓ KÉPZÉS -re a menüben.

Még nem hallottál a
Szimatolás Útjáról?

Töltsd ki az űrlapot és ismerkedj meg a Szimatolás Útjának állomásaival! Tedd izgalmassá és felejthetetlenné a kutyáddal közösen töltött időt!