Szarvasgomba kereső kutya tanfolyam

Szarvasgomba keresés tanítása a kutyának egyszerűen. Szeretnéd, ha a kutyádból szarvasgomba kereső kutya válna? Szeretnéd megtanítani a kutyádnak a SZARVASGOMBA KERESÉST? Triflavadász kutya vizsgára készültök?

A TriflavadászON tanfolyam segít Neked a szarvasgomba keresést megtanítani a kutyádnak!

Neked való a szarvasgomba kereső kutya TriflavadászON tanfolyam ha...

MIRŐL SZÓL A SZARVASGOMBA KERESŐ KUTYA TriflavadászON TANFOLYAM?

A szarvasgomba kereső kutya TriflavadászON online tanfolyamon szarvasgombakeresésre taníthatod meg kutyusodat. A tanfolyam a szarvasgomba keresés tanításához ad iránymutatást, és segítséget nyújt a triflavadász kutya vizsgára felkészüléshez. A szarvasgomba kereső kutya TriflavadászON tanfolyam nem tér ki a triflavadász kutya vizsgán kért engedelmességi feladatok tanítására.

MIT SAJÁTÍTHATSZ EL?

Amivel a szarvasgomba kereső kutya TriflavadászON tanfolyam végén gazdagodsz:

HOGYAN ZAJLIK?

KIKNEK AJÁNLOM A SZARVASGOMBA KERESŐ KUTYA TriflavadászON TANFOLYAMOT?

MILYEN TÉMÁKAT ÉRINTÜNK A SZARVASGOMBA KERESŐ KUTYA TriflavadászON TANFOLYAMON?

MIKOR KEZDŐDIK A SZARVASGOMBA KERESŐ KUTYA TriflavadászON TANFOLYAM?

A szarvasgomba kereső kutya TriflavadászON tanfolyamra már most is tudsz jelentkezni.
A jelentkezés folyamatos, így akár már ma elkezdheted a szarvasgombász kutyád tanítását a TriflavadászON tanfolyamon.

Még nem vagy benne biztos, hogy Nektek való a szarvasgomba keresés avagy a triflavadászat?

Olvass korábban írt szarvasgombász kutya képzéssel kapcsolatos blogcikkeim között a blogomon!

A blogon 6 cikket találsz hasznos információkkal, nemcsak a szarvasgombakereső kutya kiképzéssel kapcsolatban, de a szarvasgomba keresésre vonatkozó jogszabályokkal kapcsolatban is.

SZARVASGOMBÁSZ KUTYÁT SZERETNÉK! TRIFLAKUTYA KÉPZÉS EGYSZERŰEN I.

I. rész- Ismerkedés a Triflakutya Vizsgakövetelménnyel

SZARVASGOMBÁSZ KUTYÁT SZERETNÉK! TRIFLAKUTYA KÉPZÉS EGYSZERŰEN III.

III. rész- Triflakutya #stepbystep 1. hét

SZARVASGOMBÁSZ KUTYÁT SZERETNÉK! TRIFLAKUTYA KÉPZÉS EGYSZERŰEN- TRIFLAVADÁSZKUTYA VIZSGA

VI. rész- Triflakutya vizsga

Úgy érzed a szarvasgombászat nem Neked való, de érdekel a szimatolás tanítása a kutyádnak?

Teljesen rendben van. Éppen ezért született meg a SzimatONline tanfolyam, a kutyád hobbi szintű szimatolásra tanítása.

MERÜLJ EL

A SZIMATOLÁS VILÁGÁBA KUTYUSODDAL EGYÜTT a SzimatONonline tanfolyammal!

TANULD MEG

HOGYAN FÁRASZTHATOD LE KUTYÁDAT MENTÁLISAN A LAKÁSBAN ÉS A KÖZÖS SÉTÁK SORÁN!

A SzimatONline tanfolyamon

MEGISMERED

KUTYÁD JELZÉSEIT, VADÁSZÖSZTÖNÉT ÉS

ÉLVEZHETED

A SZIMATOLÁS TANÍTÁSÁNAK POZITÍV HATÁSAIT!

Mennyibe kerül a szarvasgomba kereső kutya TriflavadászON online tanfolyam?

Szarvasgomba kereső kutya TriflavadászON tanfolyam

A TriflavadászON online tanfolyam ára:

200.000 HUF

Fontos: a tanfolyam kizárólag a vizsgakövetelményben szereplő keresés rész tanítására tér ki valódi szarvasgombával, az engedelmesség tanítását nem foglalja magába.

Ezen a tanfolyamon akkor tudsz részt venni, ha folyamatban van a szarvasgomba kereséshez szükséges hatósági engedélyed megszerzése, vagy van hatósági engedélyed.  Enélkül nem tudod elvégezni ezt a tanfolyamot.

Ideális számodra ez a tanfolyam, ha időbeosztásodhoz igazítva önállóan tudsz tanulni és tanítani a kutyádat. Ehhez minden segítséget megkapsz a TriflavadászON tanfolyamon.

Ha személyes segítségre van szükséged, írj a hello[kukac]virtualiskutyaiskola.hu címre üzenetet, és kérj egyéni képzést személyes keretek között vagy online.

MIT ÉRDEMES MÉG TUDNOM?

MOST MÁR MINDENT TUDOK,