SzimatONgoing tanfolyam

A SzimatONline tanfolyam folytatása

Hogyan tudod a kutyád jelzését formálni?

Hogyan lehet erőszakmentesen határt meghúzni a kutya számára?

Hogyan tudod a kutyád  étel utáni kutatását a javadra fordítani?

Egy újabb szagminta keresését tanuljuk a Szimatolás Útjának következő állomásán?

Fókuszban: AZ ÉTEL KERESTETÉS tudatos tanítása

Jaj ne! Ez biztosan nem Nekünk való, hiszen a kutyámat már régóta próbálom leszoktatni az étel felkutatásáról… vagy épp a “kakievésről”… ezzel csak erősíteném benne mindazt amit nem szeretnék, hogy csináljon.”- ez a gondokozásmód ami bizonytalanná tesz, ha még nem ismered a “hogyan”-okat.

Mik ezek a "hogyan"-ok?

A SzimatONgoingon minderre válaszra lelsz:

Mert mindez lehetséges, némi körültekintéssel és a tanítás átgondolt felépítésével! Amit gyakorlatok szintjén tanulsz meg SzimatONgoing 😉

Tapasztald meg Te is, hogy a tudatosan felépített gyakorlatokkal a kutyád fejében az “étel keresés” új értelmet nyer.

"Ezt inkább kihagyom... nem szeretnék étel keresést tanítani a kutyámnak!"

A SzimatONgoing online tanfolyam Neked való, ha

A SzimatONgoing tanfolyam

körülbelül 4 hét alatt teljesíthető tanulási folyamat

• végig gyakorlatorientált formában, saját és kutyusod tempójában haladva video segédletekkel, feladat leírásokkal és magyarázatokkal támogatom a tudásod gyarapodását
  • a felmerülő kérdéseidet bármikor felteheted a SzimatONline közösség zárt facebook csoportban

Mennyibe kerül a SzimatONgoing tanfolyam?

SzimatONgoing

A SzimatONgoing online tanfolyam ára:

35.000 HUF

A SzimatONgoing tanfolyamon kizárólag akkor tudsz részt venni, ha a SzimatONline tanfolyamot sikeresen elvégezted. Ezt minden esetben ellenőrizzük!

MÉG NEM VETTEM RÉSZT a SzimatONline tanfolyamon, de szeretnék csatlakozni a SzimatONgoing online tanfolyamhoz, mi a teendőm?

SzimatONline+SzimatONgoing online tanfolyam csomag

SzimatONline+SzimatONgoing online tanfolyam csomag kedvezőbb áron

MIT ÉRDEMES MÉG TUDNOM?

A SzimatONline - virtualiskutyaiskola.hu, az erőszakmentes- és büntetésmentes tanítási technikák iránt érdeklődő, tudatos gazdik kutyaiskolája az online térben.